| myhay181 a întrebat:

Salut,imi ziceti si mie niste jocuri bune?

Răspuns Câştigător
| CerBuuu a răspuns:

Resident evil 4, 5, 6 Mafia 2 acuma depinde si de ce pc ai Moto GP3, The elder scrolls 4 Obivilion, The elder scrolls 3 Yahaaa, Yu-Ghi-Oh, Need for speed Undercover, Need for speed hot pursuit 2012, Delta force 2 Extreme, SRS-Street Racind Syndicate, The elder scrools 5 Skyrym, Rise of nations, Rise of legends, Stronghold 2 Deluxe, Blood Rayne 1 sau 2, Legacy of kain 2 Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin
Miencraft
Call Of Dutty
Counter Strike
LOL(Lague of Legends)
Age of Empires
caute pe y3 jocuri de copii...etc
4Story
MU
Pls fundita!

| papyterier a răspuns:

Ai putea incerca jocul transformice e si pentru baieti si pentru fete e destul de tare ^_^ si e online, sau daca nu incearca un joc de pe y8.com big grin

| myhay181 explică:

Mersi de raspunsuri...mersi cerbu miai scris un joc pe care il cautam de mult