| mafiot1 a întrebat:

Salut.In fiecare miercuri primesti Drop la CS:GO de 1 cent si as vrea sa stiu unde pot vinde pe bani reali acele drop-uri de 1 cent? Vreau alte site-uri in afara de Steam Market.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Saveluc a răspuns:

Nu ai cum sa vinzi așa ceva. pentru ca e ceva neexistent (e ceva invizibil) pentru ca nimeni nu are o garanție ca tu ii vei oferi acei bani. Și câți bani reali ai vrea tu azi și in cât timp trebuie sa aștepte sa adune un cent pe săptămâna adică doar miercuri? ajung la 150 ani și tot nu ajung la jumate-jumate sumei primite cu in urnă cu 150 ani. se devalorizează tot. atunci nici telefoane nu vor mai exista ci totul cu gândul.