| Arbeloa a întrebat:

Ce este "Glove case"? Ma joc CS:GO, sunt incepator si nu prea stiu la ce se foloseste aceasta cutie. Am inteles ca o pot vinde pe steam market..sau ma insel..ma rog. Care e treaba cu ele?:

1 răspuns:
| Daniel_Pătru_1990 a răspuns:

Este o cutie in care sunt skin-uri normale, iar cele galbene, adica cutitele, sunt inlocuite cu manusi. Manusile le poarta CT / Terroristi si le poti pune la fiecare dintre ei, chiar la ambele. Acestea sunt foarte scumpe si destul de rare. Sper ca te-am ajutat!