| SpikeSpigel a întrebat:

sad In vara imi iau PS3, la prima mana si vreau sa imi iau si niste jocuri, acestea fiind GTA V(Normal), COD BO2, si inca ceva, iar nu sunt sigur daca merita sa le cumpar sau sa imi modez PS3, desigur, vreau sa ma joc si online si eu voiam sa va intreb daca il modez, merge si online-ul?

1 răspuns:
| KazNNNeT a răspuns:

Nu, cand vei intra pe online iti va verifica licenta jocului si tu nu o ai.
poti sa iti iei ps3 si sa iti cumperi jocurile.
iti dau un sfat, conexiunea la tv sa o faci cu un cablu hdmi nu cu cel AV primit standard, ca sa ai parte de o grafica cat mai buna.