| Roxana20122012 a întrebat:

Salut internauti si buna TPU am o pare problema eu am multe poze pe pc si vreau sa desemnez poza castigatoare in ziua respectiva asa ca imi trebuie un programel sa traga la sorti de ex: eu am un floder cu multe poze si acel folder sa-l pun in programelu acela si programul sa aleaga o imagine la intimplare chestia asta conteaza foarte mult adica cum e la concursuri pe nume sau numere de telefoane sper ca ma-ti inteles funda rapid

1 răspuns:
| MeritiUnOs a răspuns:

Nu stiu daca poti sa faci cu poze, dar poti incerca pe random.org. Numeri cate poze ai, iar dupa scrii acolo sa iti aleaga 1 din cat ai scris.