| Roxana20122012 a întrebat:

Salut lome si salut internauti cei care le mai veti cu domeniul it am si eu o intrebare care ma cam pune pe ginduri daca va mai aduceti aminte de telefoanele in special Nokia care citeau giful "imagine in miscare" si o puneai pe fundal cu succes misca si pe fundal acum nici iphone 5 nu mai citeste aceasta imagine adica nu se mai misca si nici macar windowsurile cum ar fi windows 8, subliniez ca windows xp respectiv 7 cand aceasta imagine gif este pusa pe fundalul desktop sau respectiv telefoane in mod special vechi o citea erau imagini in miscare ce se intimpla sau daca stiti vreun model mai nou ca ar citi acesta imagine gif las cumpara chiar acum chiar daca am iphone 5 am probat si pe galaxy s 2 la un prieten si la fel imaginea o vedea in miscare cand dadeai pe poza cand o atasai pe fundal ramnea doar o poza foarte nasol lamuriti-ma

Răspuns Câştigător
| fluturas10 a răspuns:

Buna happy! Sa inteleg ca vrei o poza in miscare ca imagine de fundal? big grin tin sa te anunt ca sunt multe aplicatii fie pe App Store, fie pe android care contin astfel de imagini.Aceste 'imagini care se misca' le poti gasi dupa denumirea de 'wallpaper live','imagini live'. Sunt imagini live care cu siguranta si dupa ce le vei selecta ca fiind imagini de fundal se vor miscawinking insa aceste pozici consuma o buna parte din baterie, motivul fiind miscarea. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin iar daca am inteles gresit intrebarea ta, atunci imi cer scuze.Bye :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat