| chiftelutacrocanta a întrebat:

Hei TPU cum se castiga premiile pe acest site,adica care-i treaba cu castigurile, se face extragere la sorti din nume de castigatori sau din medalii castigatoare, cand e aceasta extragere?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Cam de multisor nu s -au facut extrageri lunare!

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bună, Angycut happy

Sin dinero, ni premios rolling on the floor
Probabil că se vor mai face extrageri de Moş Crăciun laughing

O zi faină să ai!

| bursuc001 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

N-am de unde să ştiu!

Dacă te uitai atent la link-urile indicate de mine anterior, ai fi observat că, într-un an de zile, s-au făcut doar 2 extrageri ( aferente celor 7 luni )...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam demult nu s-au mai dat premii pe aici.