| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cunoscatorii de mt2 am server prin hamachi dar nu stiu sa fac sa aiba lvl maxim 250... are 99 maxim nu stiu sa bag iteme 2011-2012 nu pot pune iteme la item shop nu stiu sa pun [GM], [SGM]... in fata numelui jucatorului si nu stiu sa il traduc in romana cine ma poate ajuta dau funda+ [GM]Pe server Va rog ajutati-ma :*

1 răspuns:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Level se pune cu ajutorl navicat la iteme ai nevoie de cineva cu experienta la modificat clientul la gm sgm sau ce vrei e foarte usor dar e mult de explicat daca vrei da add la ionut.aleandru07@yahoo.com