| ClaudiuTicu a întrebat:

Joaca cineva Clash of Clans?! Problema: Nu mai țin minte pe ce e-mail m-am înregistrat la supercell id. Eu ma conectam la Clash of Clans prin google play sign-in. Joc asa prin google play sign-in mi-e teama sa nu pierd contul. Dacă contactez supercell id și le scriu ca nu mai țin minte e-mail care m-am înregistrat la supercell id poate să-mi baneze contul?! Asa am văzut pe YouTube ca scriau ăștia. Mai pot recupera e-mail și contul de clash of clans care s-a înregistrat atunci pe supercell id? PS. Nu mai țin minte sa fii înregistrat contul pe supercell id, sincer va scriu asta. Am Town Hall 11 sunt la jumatate maxat, dacă pierd contul înseamnă că am muncit degeaba. Asta e. Nu prea vreau sa joc de la început, ca e greu. Și am vrut sa înregistrez contul meu de clash of clans pe supercell id și spune ca e deja înregistrat pe un e-mail. După cum va scriam nu mai știu pe ce e-mail s-a înregistrat, nu mai țin minte. Poate puteți sa ma ajutați. Va rog! Cine a pățit-o la fel ca mine sa-mi spună exact ce sa fac. Cel care are un răspuns corect dau Fundă!