| Binelu a întrebat:

Salut, Joaca cineva League of Legends daca da sa isi puna numele aici, Eu am lvl 30, 621 de winnuri, 36 de eroi si 3 pagini de rune.

3 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

XxxxBlackDiamond pe West, m-am reapucat acum cateva zile.lvl 30,41 champs etc...

| ShadyRO a răspuns:

Salut eu joc League of Legends, sunt un player bun 567 wins (fara ranked) am 54 de campioni rune destul de bune.numele meu in joc este ShadyRO

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

Zeneca3.Sunt lvl 16 si am vreo 10 campioni si o pagina de rune