| cristiandrei222 a întrebat:

Joc jocul League of legends iar acum aproximativ o săptămana i am plătit unui amic de pe joc un skin,l am primit totul OK, însă astăzi cand am vrut sa joc iar cu skinul campionului ma puneau sa il cumpăr iar ca si cum nu l as fi avut!
Care ar fi problema?
Funda!

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Skinurile nu se pot fura, sunt doua variante 1. Skinu a fost de la cuferele alea si a fost numai pentru o saptamana.
2. Sau inca il ai si trebuie sa il selectezi.
Skinurile nu se pot fura!

| cristiandrei222 explică:

Nu e de furat, eu am avut skinul am jucat cu el n am avut probleme dar astăzi imi apărea ca trebuie sa il cumpăr iar eu avându-l permanent