| simpLemk a întrebat:

Joc metin2 Apollo, am ajuns in V4 si sunt la portal catre camera de cristal, dar trec prin el si nu e nimeni la portal sa apas pe el sa intru, imi trebuie ceva sa intru, ca un fel de sigiliu sau ceva? big grin

Răspuns Câştigător
| Zome a răspuns:

Odata ce intri in portal mergi pana in perete... daca nu merge din prima incercerci de mai multe ori succes... fundita

1 răspuns:
| simpLemk explică:

Am rezolvat, a scos camera de cristal pentru ca era bug, mersi oricum tongue