| boss97 a întrebat:

Salut.Joc metin2 pe draco,caracter war,regat albastru, cum pot sa-mi iau magiile pentru sabie(aura) si celelalte magii?

1 răspuns:
| MegumiMei a răspuns:

Te duci în map1(prima hartă) la npc-ul numit "Învăţător Războinic Corp". Dacă te referi cum te schimbi de pe o învăţătură pe alta, te duci la npc-ul numit "Femeia bătrână" şi dai depreciază învăţătură, aceasta îţi va cere o sumă de bani(suma variază în funcţie de nivelul jucătorului).