| hris12 a întrebat:

Salut joc metin2united am un ninja de 108 si am itm mall(modate)si de astea dar imi place mult samanul si nu stiu pe care sa raman si care skiluri sunt mai puternice ninja arme sau saman dragon si care e mai misto. de itm nu-i problema ca le dau la schimb dar nu stiu ce sa aleg va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Eu as alege samanul.Ai buff la discretie, skilluri destul de puternice si in plus multi evita sa-si faca iteme contra samanilor, asa ca ai un avantaj.