| Whitecore a întrebat:

Vand cont de lv 255 cu skiluri P:war;ninja;sura;saman pe HAMMER METIN 2 cu tot ce vrei.
Il dau la schimb aproape pe orice!

5 răspunsuri:
| HOMM5 a răspuns:

HAMMER MT 2 iti da lvl 254 la inceput lvl 255 il faci din magazin.Skiluri P din magazin.si tot ce vrei pietre si add bonus din magazin.degeaba vinzi!

| Whitecore explică (pentru HOMM5):

Il dau aproape pe gratis
a 2 conturi si in total au toate 10kkk

| HOMM5 a răspuns (pentru Whitecore):

La ce imi trebuie 10kkk? cand jocul imi da la inceput 1kkk? Pai *** nu-l termini nici in cateva luni...si dupa facia lt caracter cumperi de pe ala.si bagi in depozit.

| HOMM5 a răspuns (pentru Whitecore):

La ce imi trebuie 10kkk? cand jocul imi da la inceput 1kkk? Pai *** nu-l termini nici in cateva luni...si dupa facia alt caracter cumperi de pe ala.si bagi in depozit.

| Whitecore explică (pentru HOMM5):

Da frate da, dar eu l-am facut in 10 minute