| OlaFirfirikCutezatorul a întrebat:

Salut jucatorilor de cs.Ma joc cs de un timp si oricate meciuri de competitiv as castiga nu imi da rank pur si simplu imi arata ca imi mai trebuie 3 winuri. Am chestia asta de foarte mult timp si castig multe compuri dar efectiv nu mi se mai pune si nu prea as vrea sa-mi schimb contul ca am bagat ceva bani.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Daca e oficial pe steam SI JOCI PE SERVERE INREGISTRATE LA STEAM, atunci poti sa te duci pe forum-urile lor si sa ii intrebi dedulce sau chiar sa scrii la Valve/Steam