| NIMENII a întrebat:

La cate secunde se trage undita din apa după ce dispare norișorul ala?
Joc metin 2 de ceva vreme si tot nu am reușit sa prind niciodată mai multi pești la rând, stau și ma chinui cu cate 1 peste la 10 momeli...crying eu trag la 3 sec dar am auzit k pentru fiecare specie de pese are 1 anumit timp, cineva care stie poate sa-mi spuna exct cit timp trebuie, si pentru iteme la fel, deci sa-mi spuneti ce timp are salaul salaul mare mandarina etc...

5 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Deci, cand apare norisorul ala astepti pana dispare si dai repede pe space,

Ce ai auzit tu e si asta valabila dar eu cu strategia asta am strans 10 perle albe 34 albastre si 5 rosii in o saptamana

| AndaDaniela a răspuns:

Eu astept pana dispare, norul, zic: 1, 2, 3 siiii(spartani la lupta laughingpe asta n.o spui, e doar o gluma... ) si tin apasat pe space big grin asa prind destul de multi pesti la rand

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Pai salau- 2 sec nu prea repede mandarina-3 sec nu prea repede ceilalti pesti 5 sec rapiiiiiiid si salau mare 4 sec incet

| patrik00 a răspuns:

La pestele mandarina : cand apare norul astepti 3 sec iar cand 1 2 si la 3 dai space

| addani21 a răspuns:

Salut conteaza fff mult cate puncte ai la undita si cate puncte ai la arta pescuitului in general cu o undita +5+6 si M la pescuit vei pride pesti destul de usor dupa ce dispare pestisorul de pe cap ma asteapta 3 sec si trage bft