| MonkeyBoy a întrebat:

La FIFA 07 cum pot sa joc la penalty? Adica sa numai stau sa se termine meciul cu scor egal si apoi sa fie penalty. Unde dau sa joc direct la penalty?

Răspuns Câştigător
| alexei2001 a răspuns:

Mai dai pe game mod practice si dai cand a intrat dai esc si pui pe penalty ca numa la antrenament poti funda?

2 răspunsuri:
| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Daca imi dai link de download caut siti spun

| SkyNeTProToTyPe a răspuns:

Doamne!
Simplu doar urmeaza pasii mei:
1 intri in fifa ca de obicei (dar nu intri la meci sau in cv lasi meniu principal)
2dai la game mods (si vezi ca scrie mai jos acolo participe mod)
3dai pe el si iti intra intr-un meniu
4 dai la participe mod acolo sau cv de genu participe, participe mod cv de genu
5 dai sus primul schimbi pana scrie panlty-shot si dai ENTER
6 dai drumul la FUN
(fun insemnand distractie, la joc)
si gata

Funda?