| ValiNoDie a întrebat:

La laptop am cumparat fifa 18 de pe origin, si am controller de fifa 18
Dar controalele sunt sucite rau, nu sunt ca pe consola si nici right analog pentru scheme si sa apere portarul la penalty nu merge
Sper sa ma puteti ajuta.
P.s nu.mi spuneti sa umblu in controale la setari ca am incercat si daca schimb x cu y se schimba z cu q

1 răspuns:
| Hgn_Cristi_1998 a răspuns:

La penalty ca sa apere portarul, apasa simultan pe cele doua manete fie in stanga fie in dreapta, unde crezi tu ca da mingea adversarul