| Cheesewithme a întrebat:

la metin (intrebare pentru experti) ce sfaturi mi-ati putea da cum sa cresc mai repede sau cum sa castig mai multi yang

2 răspunsuri:
| NIMENII a răspuns:

De crescut repede poti sa rogi pe cineva in lvl mare sa te creasca, iar la bani poti sa deschizi magazin si sa vinzi chestii care nu-ti folosesc sau te duci pe hartile mari si stringi bani care jucatoriii nu-i iau... (sau ceva ce nu-ti recomand foloseste hacuri)...

| BlakEyedPeas a răspuns:

Pai iti dau un sfat... eu joc metin de 1 an, Cel mai bine trebuie sa iti faci armat si dupa aceia nu cresti mai mult de lv 35 si stai la metine ale geloziei si daca ai noroc o sati cada mai multe cati ale competentei (aura sabiei, corp rezistent etc.) si aura sabiei se vinte cu 1, 5-2, 5 kk si corp rezistent se vinde cu 1-1, 5 kk si asa fac eu bani, faci bani si iti iei iteme bunicela +9 de preferat si dupa aia cresti foarte bine si foarte repede, Funda? happy