| ReDoNe2910 a întrebat:

LA minecraft am bagat modul Tomanyitems nu am minecraft cumparat apas pe R si pe obiectul din tomanyitems si tot nu imi arata cum se crafteaza acel obiect cine stie?

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Salut, modul pe care il cauti tu e NotEnoughItems nu TooMany Items.
Cu NotEnoughItems poti sa apesi R si sa vezi crafting recipe. Ca sa instalezi modul ai nevoie de Forge.
Bafta.

1 răspuns:
| iLau a răspuns:

In primul rand, modul acela mi se pare ca trebuia instalat cu Forge. Si in al doilea incearca sa dai click pe ele.