| Robotzzzi a întrebat:

Salut.La orice joc pe pc dupa 5-10 minute ce intru in el mi se face negru ecranu si trebuie sa dau neaparat restart la pc.Am windows 7 l-am reinstalat tot degeaba.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sa duci pcul la curatat. Se incinge prea tare si opreste semnalul ca sa nu se arda piesele.

| Kreisegger a răspuns:

Salutare

Este posibil sa ai probleme cu driverele, si de aceea nu funtioneaza cum trebuie

incearca sa iti reinstalezi driverele si poti sa incerci sa iti instalezi ultima versiune directx