| nutu222 a întrebat:

La The sims 3 ma joc dar peste putin timp imi iese din joc si imi zice This program is not responding si eu ii dau close program ca nu am ce face...Ma poate ajuta cineva? >FUnda::X

1 răspuns:
| P3TR3 a răspuns:

Daca scrii numele jocului pe google urmat de ''system requirments'' o sa vezi cat de puternic si ce trebuie sa ai in pc.
Probabil din cauza asta
PS:incearca sa iesi din toate folderele, yahoo, net..numa' in joc sa fi intrat. daca nu merge..incearca cv nouwinking
Funda puppy dog eyes?winking