| JuL a întrebat:

Salut la toata lumea. Am si eu o intrebare : am incercat sa ma loghez pe metin2.ro forum dar mereu mereu mereu imi spune ca parola este prea scurta... am bagat cele mai lungi si ciudate parole din lume dar nici una nu merge. Va rog din suflet vreau sa raportez anumiti hackeri pe forum dar nu ma pot inregistra. spuneti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Probabil trebuie sa pui o parola cu cifre si litere. ai incercat asa sa vezi daca merge?