| HelpHelp a întrebat:

Salut la toti ajutati-ma si pe mine caut de o gramada de vreme un metin pvp fain cu toate itemele bune la negustori si ieftin si sa faci lv rapid sau sa-ti dea direct lv mare dau funditaaaa la cel la care merge inca ceva daca are mc sa explicati cum se foloseste :* dau fundita astept

Răspuns Câştigător
| DeyYyUu a răspuns:

Http://metin.tdlgaming.com/index.php?s=descarca uite site vezica sus scrie pvp lumea maimutelor dai click pe ea si dai la fun alcolici l-ai pvp am 157 si joc de 2 ore are itm e smecher n-are mc":( da il iei ai dai dwloanda faci cont intri si vezi acolo ca e una judy dai lvl si bani de tafde 88 te scoate si intri din noua. fundita?

3 răspunsuri:
| Klau97 a răspuns:

Incearc Hammer mt2 e calumea l-am jucat si eu. Funda plzz.

| maryusbz a răspuns:

Incearca Holy-Network nu stiu daca e pvp oricum incearca-l eu ala ma joc am 108 si joc de 1 ora e super tare funda plzz

| HelpHelp explică:

Sa vad daca merge Deyuu si daca merge iti dau fundita nu conteaza ca n-are mc e chiar bine e mai simplu doar sa-l downloadezi :*