| FaraNume_1062 a întrebat:

Salut, la webkinz imi apare o din aia cu cheia aia a orasului sau ce ii aia.
Imi puteti zice daca pot scapa de ea sau ceva metoda ca sa accesez toate optiunile adica casele si astea de acolo magazin si alea.
Opttional:Imi dati va rog va rog va rog un cod nefolosit sa sa imi ziceti in Satu Mare de la ce magazin se poate cumpara.
Funda!

1 răspuns:
| marymarina99 a răspuns:

Buna ca sa poti scapa de acea cheie trebuie sa urmezi pasii care scrie in casetutele acelea dar trebuie sa le rezolvi pe rand adica primul rand rezolvi toate cerintele si tot asa si la fiecare rand dupa ce ai terminat de rezolvat cerintele iti da si un cadou si vei fi si la un rang superior de fiecare data cand rezolvi cerintele.