| goodSpirit a întrebat:

Salut lume.Am si eu o problema mi-am descarca cs imPacT si atunci cand fa c un demo sau snapshot in consola nu gasesc nimic in cstrike va rag ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac sa mearga k nu gasesc nimic si innebunesc

1 răspuns:
| robyrobyroby123123123 a răspuns:

Piii... : daca faci un snapshot il gasesti in cstrike sub numele de : numeharta_001.bmp daca faci un demo : scrii in consola record si un nume dupa ce filmezi si vr sa opresti demo-ul scrii in consola : stop pentru. a vizualiza demo-ul facut scrii in consola playdemos (si numele demo-ului). funda?