| valentinsdq a întrebat:

M-a lovit deodata amintirea ca ma jucam cu multi ani in urma un joc, parca pe pc, dar nu imi aduc aminte care.
Era gen incepeai de undeva si trebuia sa ajungi la un sfarsit. Erai pe un fel de pod iar daca ai fi cazut, ai fi pierdut. Parca erau si ceva obstacolo. Ce imi aduc aminte, cand jucai era gen culoarea de la fy_snow cs16. Mergeai pe podul ala, in dreapta mai pe departe era un zid care delimita jocul iar mergand pe pod trebuia sa faci stanga dupa iar stanga iar in mijloc erau niste constructii sa zic asa. Dupa cam cand ajungeai in dreptul de unde ai pornit faceai dreapta si intrai intr-un fel de tunel parca.
N-am liniste pana nu aflu ce joc era. laughing
Aveti idee?

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Prince?

| valentinsdq explică (pentru Sonia822):

Nu.
Puteai vedea playerul gen ca in gta sau cs.1.6. Nu mai tin minte exact