| cdarius15 a întrebat:

M-am jucat pe o harta pe Counter-Strike 1.6 si era cu ceva masini si aveai cutit doar.Si trebuia sa conduci ceva masina care avea o scara in spate, cu ajutorul careia urcai undeva sus si iti puteai lua arme si vesta.Adaug ca era mod normal la harta aceea nu era cu zombie sau surf sau death run. Daca stie cineva cum se numeste harta sa imi spuna va rog.

2 răspunsuri:
| Damage42o a răspuns:

Nimeni nu stie scrie pe google servere counter strike 1.6 dai primul rezultat si vezi acolo. Funda?

| SeNzaTioNNNN a răspuns:

Ka_roadwars_v2