| gameru22 a întrebat:

Salut, ma ajuta si pe mine cineva legat de Counter-Strike, mersi anticipat...deci, adaug alte modele(skinuri) pentru playeri si bunny hop in cfg-ul meu dar skinurile nu se schimb cand intru in joc nici nu ma lasa sa fac bunny, oare de ce?

2 răspunsuri:
| oWnYou a răspuns:

Modelele trebuiesc puse in D://./cstrike/models/player/ iar aici pui de exemplu :
Doresti sa inlocuiesti skinul gign de la CT, noul skin trebuie sa aiba numele tot gign, si sa il inlocuiesti pe cel vefchi cu cel nou.
Daca asa nu merge inseamna ca pe server sunt deja niste skinuri de jucatori, care nu le poti inlocui tu.

Pentru bunnyhop, iti trebuie un cfg special, dar acesta nu te ajuta decat sa, sari intr-una pe serverele ce nu au BHOP automat, dar nu te ajuta sa prinzi viteza sau altele...

| gameru22 explică (pentru oWnYou):

Ok, stiu cum e treaba cu Bunny doar il fac mereu ^^, am rezolvat cu skinurile la playeri, era bifat la steam la Options--->Video Enable HD, am debifat si merg skinurile mele, dar inca caut scriptul bun pentru bunny pentru ca pe non-steam ma lasa sa il fac cu asta care il am!