| Th3H4ckerB0y a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma cu ceva. as vrea sa imi fac skinuri pentru. counter strike 1.6 la arme si playeri cine ma ajuta big grin funda

2 răspunsuri:
| Th3H4ckerB0y explică:

Asta stiu, dar as vrea sa-mi fac caracterele si armele cum imi plac mie. este un mod dar nu stiu cum

| alexidragon a răspuns:

Le descarci dupa net.Deschizi fisierul in care se afla skinurile si copiezi fisierele mdl in JOC\cstrike\models.La skin-urile care au fisiere de sunet (wav) se copiaza fisierele wav in JOC\cstrike\sound\weapons. Prin JOC m-am referit la directorul unde ai instalat jocul.OK!