| SkyFire a întrebat:

Salut, ma am si eu o intrebare... Am un procesor Intel(R) Celeron(R) de 1.80 GHz si 0.99GB RAM (1GB), si vreau sa imi cumpar un procesor Procesor INTEL BX80571E3300 Celeron Dual Core E3300, 2, 5GHz, bus 800, s. 775, 1MB, BOX. Daca mi-l iau imi va merge X-men origins wolverine bine? Adica sa nu astept jumatate de ora sa se deschida si inca jumatate ca sa se miste. Multumesc AntiCipat! Cel Mai Bun Raspuns Funda.

3 răspunsuri:
| simandi a răspuns:

Serus eu avem Intel pentium duel core E5700 3.00GHZ socket775 si placa video geforce8500 si ram 1gb si am terminat jocul pana la jumatate si de acolo se blocase si am luat 2 gb ram(memorie) si merge am terminat jocul asa!

| simandi a răspuns:

Buna uitete aici pentru ca aici gasesti ce iti trebuie pentru joc http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=828

| SkyFire explică:

Eu am intrebat daca imi va merge bine si nu in reluare nu am intrebat daca s-a blocat sau altceva...