| Ceviuc94 a întrebat:

Salut. Ma confrunt cu o problema si vreau sa o tratati ca atare. Cine ma poate ajuta, raman dator!
Salut. Nu știu câți dintre voi v-ați confruntat cu așa situație dar eu încerc sa o explic aici și poate ma poate ajuta cineva cu ceva.
E legat de gaming, mai exact cs 1.6, fastcup.
1. Instalez Windows (10) fac driverele, etc instalez jocul ma joc, totul merge perfect, glonțul intra perfect, pot trage din mers deci e excepțional.
2. Închid pc, desigur își face Windows update sau ce naiba își face, e ceva schimbat, se mișcă puțin diferit la mouse și in joc deja e problema, glonțul intra foarte greu. Problema asta o simt se vreo doi ani, am zis ca e de la mouse, am avut pana acum doua zile razer deathrader v2, acum doua zile mi-am cumpărat g pro x superlight, doua zile a mers jocul excepțional, dar nu am închis calculatorul. S-a închis pc ca mi s-a luat curentul și a făcut Windows update și problema a reapărut. Cine știe problema?! Mulțumesc mult.
Calculator am un i7, placa video rtx 2070 super, monitor Alienware 240’hz.
Nu e problema Internetul, sau mâna, ♥♥♥ își face update-ul sau nu știu ce se modifica, intru in joc deja simt diferența. Multumescccc sper sa găsim o soluție

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Salutia e sa renunti la un joc antic care nu e optimizat pentri Windows 10.