| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma intereseaza de la cei si cele care ati jucat sau inca jucati GTA V; vreau sa il achizitionez de pe steam cu modul asta criminal enterprise starter pack, ce inseamna ca nu imi dau seama? e un DLC care face ca jocul sa devina ONLINE? sau cum e GTA V online? GTA V simplu am jucat piratat, mi-a placut, dar ma intereseaza daca achizitionand acest DLC cu tot cu jocul, intru in modul online si pot juca open world, m-ar intersa daca poti sa joci singur (pentru acele multe campanii in plus) nu vs alti jucatori din lume. Am citit in anumite recenzii pe steam ca exista nu stiu ce hackeri, ca lumea este banata fara motiv etc, de asta va intreb merita sa il cumpar (e 30 euro)? Pot sa ma joc open world in acel mod online si ce presupune el, cum am zis nu ma intereseaza sa joc cu alti jucatori din lume pot sa fiu si singur pe server ci sa joc contra AI-ului si sa fac misiunile alea in plus fata de modul simplu de joc fara DLC.
Rog raspunsuri cat mai ample, pe larg, ca la incepatori in aceasta poveste.

Răspuns Câştigător
| LRS a răspuns:

Contine chestiile astea + 1 milion de dolari

Properties:
- Maze Bank West Executive Office
- Paleto Forest Gunrunning Bunker
- Senora Desert Counterfeit Cash Factory
- Great Chaparral Biker Clubhouse
- 1561 San Vitas Street Apartment
- 1337 Exceptionalists Way 10 Car Garage

Vehicles:
- Dune FAV
- Maibatsu Frogger
- Enus Windsor
- Obey Omnis
- Coquette Classic
- Turismo R
- Pegassi Vortex
- Huntley S
- Western Zombie Chopper
- Banshee

Weapons, Clothing & Tattoos:
- Compact Grenade Launcher
- Marksman Rifle
- Compact Rifle
- Stunt Race & Import / Export Outfits, Biker Tattoos

Misiunile le faci de la proprietati, in principal trebuie sa furi chestii si sa le vinzi, daca mergi acolo la proprietatile alea o sa vezi exact ce misiuni poti sa faci, te poti pune pe privat si nu o sa te deranjeze nimeni, pentru ca astea is misiuni pentru Online, DLC pentru single-player nu a aparut inca nici in zi de azi.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeste ce scrie la "DESPRE ACEST CONTINUT".
Si mai intai iti trebuie si jocul de baza GTA V asa ca sa nu cumperi modul degeaba, scrie acolo frumos.

https://store.steampowered.com/......rter_Pack/

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da eu intentionez sa cumpar Grand Theft Auto V: Premium Edition, ce cuprinde jocul de baza plus acest DLC, Criminal Enterprise Starter Pack

| LRS a răspuns:

Salut, eu il am de ceva timp, joc si online, daca te referi la misiunile de pe online poti sa inti pe un server si dupa sa te pui pe privat si o sa fii singur, ideea e ca majoritatea necesita si alti jucatori, cum ar fi heist-urile ca sa poti sa le faci, daca nu tii neaparat sa il cumperi de pe steam poti sa il cumperi de pe instant-gaming, tot premium, la mai putin de 10 euro, platforma o sa fie launcher-ul de la rockstar, dar o sa poti juca linistit impreuna cu oricine il are pe steam,

| Simpatic a răspuns (pentru LRS):

Acest DLC: Criminal Enterprise Starter Pack ce cuprinde mai exact adica se joaca multiplayer? exlica-mi putin despre cum decurg aceste misiuni in cadrul DLC-ului.

| Simpatic a răspuns (pentru LRS):

Ok inca o intrebare si gata, sa inteleg ca acest DLC te duce in modul online care de altfel daca cumperi jocul fara el nu ai avea modul online si nici aceste misiuni?
Cred ca mai astept, sincer nu as da 30 de euro pe un joc din 2013, dar cand va fi 100 de lei cu siguranta il cumpar. Nu ca nu as avea, pot sa imi iau orice joc doresc de pe steam dar imi e ca fac cum am mai facut si in trecut am luat continut de 300 de lei si nici in ziua de astazi nu m-am jucat happy
Multumesc de raspuns!

| Fabi88888888888 a răspuns:

Daca tie chiar iti place gta 5 iti recomand sa ti-l iei. Daca nu iti place jocul nu iti recomand sa ti-l iei. Din cate stiu pretul ramane la fel si nu il gasesti mai ieftin de 30-25 de euro decat pe site-uri cum ar fi eneba sau g2a.
Cand cumperi acel pack, primesti acces la gta online ca sa joci cu ceilalti playeri sau singur dar tot online si mai primeste o gramada de vehicule si proprietati.
Pentru misiuni in gta online iti trebuie playeri in majoritatea misiunilor.
Daca vrei sa joci singur gta online, undeva la setari la cred este un buton ''Go into a private session'' sau cv de genu, butonul ala te duce pe o sesiune privata, fara nimeni in ea, ca sa te distrezi, dar daca o sa faci misiuni care normal apar playerilor pe harta ca un fel de bounty, o sa te vaneze npc-urile jocului sau niste boti daca esti singur pe sesiune pana pierzi misiunea sau pana o duci la capat cu succes.
Cat despre hackeri, unii sunt naspa, te omoara incontinu, iti distrug vehiculele etc... Dar unii sunt buni, iti dau bani, iti dau xp. pr, arme care inca nu le-ai deblocat, etc... Btw nici-un hacker nu iti poate da ban. Overall, jocu e misto, ti-l recomand cu drag!