| MrsPanda a întrebat:

Da-ti-mi va rog, un joc gratuit in care pot sa imi creez un caracter, sa joc intr-o lume cu alti jucatori, si sa fie interesant, dar unul cat de cat simplu si sa nu fie gen "world of warcraft, 4story". Am jucat metin2, dar m-am plictisit, si de o vreme nu mai am ce sa fac. thinking deci, help me.

P.S. : Fundita jocurilor pe care le incerc si imi plac! >big grin

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Salut! joaca-te online.
creaza-ti personajul si fii tare
http://battlemd.net/

| JustCooL a răspuns:

Jade dynastywinking e un joc super online
Daca nu ai ce face decat sa iti irosesti timpulwinking
Funda?

| MrsPanda explică (pentru JustCooL):

Ii cel mai handicapat joc ever. Nu pot nici macar sa imi fac cont.rolling on the floor