| EL92 a întrebat:

Salut, ma joc dragon city pe facebook de ceva timp am level 22 si as vrea si eu hack-ul acela de gems cine ma poate ajuta si pe mine sa-mi dea site-ul de unde-l pot luat free si parola de la arhiva sau sa mi-l dea pe mess la ID-ul gabyoprea29@yahoo.com si as mai vrea si eu combinatiile pentru urmatorii dragoni ( vreau sa fie cele corecte plz )

- Cool Fire
- Gummy Dragon
- Pirate
- Legendary

Va rog eu mult!

Răspuns Câştigător
| dragonishu a răspuns:

Gummy il faci cu legend si nature legend il faci la breding boost cool fire si ala cu minge de fotbal