| TommyHilfiger a întrebat:

Salut ma joc fifa 2011 la semi-pro 5 - minute si fiecare meci il castig cu vreo 3 sau 5 la zero depinde de adversar. Si vreau sa maresc dificultatea. Am incercat proffesional / 6 minute dar fiecare meci il termin 1-1 sau 0-0 sau pierd 1-0. Voi ce dificultate / minute mi-ati sugera?

Răspuns Câştigător
| eddyeddy5 a răspuns:

Incearca sa joci intai la semi pro -> 5 minute. Joaca o multime de meciuri. Antreneaza-te. Apoi schimbi la Professional tot la 5 minute. Si chiar daca pierzi tot joaca. EU joc la World Class la 5 minute si rup tot happy! Trebuie sa joci mult. Bafta

1 răspuns:
| kamikze_8029 a răspuns:

Joaca online cu gameranger...e mult mai frumos sa joci asa...decat sa joci cu pc