| CIZu a întrebat:

Salut, ma joc foarte multe jocuri si daca stiti cumva jocurile lego sunt foarte tari. Deci imi puteti spune cateva, pana acum am jucat lego indiana jones 1 si 2, lego star wars the complete saga si lego soccer mania si lego bat-man demo (stiti unde il gasesc full) ei oricum mai stiti?

Răspuns Câştigător
| RoTtEnBlAdE a răspuns:

Lego harry potter, lego pirati din carribe
oricum daca vrei vreun joc intri pe http://unlocmicutz.ucoz.es si il ceri la chat sau in privat dac te loghezi
ti-l pune sigur 100% in cateva minute dupa ce vede cererea
o funda daca cer e prea mult?

1 răspuns:
| CIZu explică:

Am uitat daca se poate sa imi spuneti si de unde le pot downloada dar daca nu lasati ca ma descurc eu...