| Username3 a întrebat:

Salut ma joc lego marvel super heroes sunt la prima misiune o fac si dupa ce s-a terminat misiunea ma scoate din joc si imi apare o pagina mica cu close program care imi zice ce sa fac sa nu ma scota

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Daca nu ai cumparat jocul e clar de ce.
Incearca sa iei alt crack sau alta versiune a jocului pana la urma nu e versiunea oficiala e normal sa fie plin de probleme.Insa daca ai cumparat jocul trimite feedback cu problema si asteapta urmatorul patch