| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma jucam Gta San Andreas Multiplayer (SAMP) si am vrut sa ies si sa intru iar. am avut un pic lag si cand am intrat inapoi aveam 10 fps, mi se misca greu jocul. am incercat si pe csgo si merge bine si pe sims 3 fara probleme. dupa am intrat pe gta sa normal si tot am avut lag. de la ce poate sa fie? Imi mergea perfect pana sa ies din joc si sa intru iar

2 răspunsuri:
| Doroftei_David_1994 a răspuns:

Nu stiu ce poate sa aiba...ai dat restart PC? sau. poti reinstala jocul.

| Doroftei_David_1994 a răspuns:

Reinstaleaza jocul