| DinuSorin a întrebat:

Salut,ma numesc DinuSorin sunt din Galati si am 18 ani.Mi-am deschis canal de youtube si ma ocup de gameplay`uri, review`uri si multe altele.As dori sa stiu parerea voastra despre canal, si poate si un subscribe. Fundita primeste cel cu critica cea mai buna(nu laudaroasa...ci bine motivata) www.youtube.com/ChickenGamingRO

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Am uitat ceva, poti incerca un intro mai expert acelea sunt cam slabute pentru canalul tau, daca tot canalul se numeste ChickenGamingRO, fa un intro legat de o gaina din minecraft s-au ceva de genu, poti pune un exper sa il faca...

1 răspuns:
| TheLegion a răspuns:

E destul de tare, eu nu prea am ce comenta, dupa parerea mea nu am ce sugestii da, poate altcineva ar avea ceva de zis, dar eu nu am, Succes