| Deasonyka a întrebat:

Salut, ma numesc Vanessa si va chem pe serverul meu de SAMP, daca vreti va puteti lua si prietenii.

• Istoric Server

S-a infiintat pe 16.08- 2013 cu gandul de a crea o comunitate sa ma joc cu prietenii mei. La inceput eram in jur de 5-10 jucatori pe serverul de Sa:Mp insa dupa primele 2 luni serverul a inceput sa urce la 30-40 jucatori si am reusit cu ajutorul vostru sa detinem recordul de 60 jucatori Online. In momentul de fata sunt in jur de 30-40 jucatori constant si speram cu totii sa ajungem cat mai sus si sa facem ceva cat mai insemnat in lumea gamingului, sa deschidem cat mai multe servere si sa le populam cu jucatori seriosi. Va uram Bun Venit si o sedere cat mai placuta pe RLS.Vipcs.ro

• Server Stats

HostName:RLS.Vipcs.ro
Address: 94.176.163.30:7777
Players: x / 60
Ping: 330
Mode: Version [RP] V 5.5.6
Map: Los Santos

• Factiuni

1). Los Santos Police Departament
2). F.B.I Agency
3). National Guard
4). Medics and Fireman
5). La Cosa Nostra
6). Yakuza Mafia
7). News Reporter
8). Hitman Agency
9). School Instructor
10). Bloods Gang
11). Crips Gang
12). Nortenos Gang
13). Surenos Gang

• Joburi Secundare

1). Detective
2). Lawyer
3). Whore
4). Drugs Dealer
5). Car Jacker
6). PaperBoy
7). Car Mechanic
8). BodyGuard
9). Arms Dealer
10). Car Dealer
11). Bus Driver
12). Taxi Driver
13). Maturator
14). Fermier

• De ce Power-Gaming?

1). Servere UpTime 99, 9%
2). Codurile sunt interzise
3). Membrii staffului isi fac datoria cat mai bine posibil si sunt corecti
4). Regulamentul e pe primul loc
5). Jucatorii comunitatii sunt maturi, asa incat ai cu cine sa discuti
6). Se tin cont de opiniile jucatorilor
7). Support 24/7
8). Orice problema se rezolva in maximum 24 ore
9). Experienta acumulata dealungul timpului in domeniul gamingului se reflecta asupra calitatii serverelor
10). UpDate-uri saptamanale
11). Prieteni noi

• Alte Detalii:

» Primiti Level 2 de start
» Primiti 100.000$ de start

» FOARTE MULTE chestii pe care nu le-ati vazut pana acum in SA:MP si care va vor impresiona PLACUT.
» GameMode-ul o sa va lase o impresie foarte placuta

1 răspuns:
| DizzyEdy a răspuns:

Minti nu primim lvl 2 primim 1