| dendendenis a întrebat:

ma plictisesc foarte tare si as vrea sa ma apuc de ceva jocuri dar nu stiu de ce. pls dati-mi voi cateva jocuri in afara de metin2 4story gta si altele.

4 răspunsuri:
| thedrake94 a răspuns:

Jocuri pe care le-am jucat si le ti le recomand( nu se joaca in retea):need for speed: most wanted, underground 2, carbon, fifa 2010 (nfs shift, hot pursuit(2010) si fifa 2011 daca ai calculator foarte bun, astea nici mie numi mergcryingcrying). Distractie placutewinkingwinking

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Need for speed most wanted, prototype, lineage 2 ...etc

| Andrei_3853 a răspuns:

Test drive unlimited 2

| valy3032 a răspuns:

Poti sa joci microvolts e super jocul