| Ruis a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un bot care sa functioneze si sa fie gratis pentru pokemon go?

2 răspunsuri:
| mazaroi a răspuns:

Nu juca cu hack, strici harul jocului!

| Ruis explică (pentru mazaroi):

1..Sunt prins de examene pentru bac
2.Bateria telefonului meu tine foarte putin daca am ecranul pornit si nu are giroscop
3.Am scapat bateria externa si nu mai merge
4. De ce sa ma plimb in timpul liber dupa pokemoni cand pot iesi la un suc o chestie cu prietenii?
5. Cand toti joaca cu hack si esti langa un gym il castigi si vezi ca nu e nimeni pe langa tine dar totusi cineva iti da jos pokemonul te enervezi