| Planta55 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta? Mereu cand descarc jocul Cube World si incerc sa il pornesc tot imi zice ceva cu direct3D, si cand vreau sa instalez direct3D imi da directX si cand instalez directX imi zice ca deja e instalat. Ma puteti ajuta, va rog mult! Nu uitati de funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce placa video ai?
Ce sistem de operare? Si pe cati biti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| bogdy50 a răspuns:

Vezi daca ai toate driverele instalate daca nu instaleaza-le.

| Alexandru_Lostun_1998 a răspuns:

Si eu am aceias problema are ceva daca am Windows 8?