| 21434325124523 a întrebat:

Salut
mai tarziu as vrea sa fac si eu videoclipuri pe youtube cum face si bradea codrin-satana si alti adica sa ma filmez cum ma joc la jocuri, am mai vazut ca daca injur la videoclipuri ma baneaza sau nu exista regula asta in fine stie cineva ce sa fac ca sa fac multe vizionari sa starnesc interesul publicului si nu ma intrebati de numele de youtuber ca nu m-am gandit inca la un nume dadetimi idei pentru videoclipuri sau ce trebuie sa fac la videoclipuri sau cum trebuie sa le fac sau orice dar sa fac multe vizionari si daca se poate cum editez videoclipurile
mersi

1 răspuns:
| edit28 a răspuns:

Toti copiii au inceput sa se filmeaza cum se joaca si sa se afiseze pe youtube. Altceva nu aveti ce face?