| yon99 a întrebat:

Salut,mi-am bagat aseara windows xp pe laptopul meu Dell inspiron n5030 si nu gasesc nici un driversad.Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| TrAcEEEEE a răspuns:

Pai atunci cand ai instalat windows xp nu ai creeat partitia D si C ai dat delete
la ele dar nu le-ai dat si create partition si acum cand uh ai intat in my computer ai vazut ca nu mai ai nimic deoarece nu ai dat create la ele.
Solutia ar fi sa iti reinstalezi pc din nou si sa o iei de la capat si sa dai pe crate partition dar intai te sfatuiesc sa te uiti la un videoclip cu asa ceva pentru ca uh inca nu stii cum se face un windows xp in totalitate sper ca te-am ajutat bft funda?big grin

| randyboy a răspuns:

Laptopul tau nu are drivere instalate pentru windows xp..baga windows 7 sigur o sa mearga...si la mine e la fel.