| T0XyK a întrebat:

Salut mi-am cumparat assasins creed brotherhood si mi l-am instalat tot si dupa o luna mi l-am sters si acum vreau sa mi-l intalez din nou da nu ma lasa ca zice ca deja serialu ii folosit acum ce sa fac?

1 răspuns:
| paint9 a răspuns:

Instaleaza unistal tool, si cu aceasta programa poti sa stergi tot cei legat de orice programa, dupa ce stergi tot poti sa o instalezi din nou, daca nu merge nici asta intri in C/Document and sentings si gasesti mapa unse se memorau date din joca si stergi mapa
Succes