| Marius_Laurentiu_1999 a întrebat:

Mi-am cumparat fifa 15 pe xbox 360 si nu pot juca online.De fiecare data cand il deschid imi da mesajul " the EA servers are not avalable at this time.Please try again later.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa platesti sa joci online. Xbox Live Gold. poti plati lunar sau o data pentru 12 luni.

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

Tu realizezi ca pentru a juca online jocuri pe X360 iti trebuie licenta Xbox Live Gold nu? Daca nu ai XLG cumpara-ti si vei putea juca online.