| iKireS a întrebat:

Salut, mi-am cumparat pubg de pe g2a insa codul e folosit, ce pot face?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| TrustMeIKnow a răspuns:

Presupun ca nu ai avut g2a shield sau cum se numea...
Dai mesaj si vorbeste cu el daca se poate idk.
DE CE NU CUMPARATI DE PE WEBSITE-URI LEGALE?
GEN: cdkeys, instant-gaming, greenmangaming si multe altele, pe website-urile care le-am scris primele 2 le-am verificat si au PUBG la 13-14 EURO!

Pe G2A se vand de multe ori key si altele cu carduri de credit furate si nu numai.
Iti recomand sa folosesti g2a shield la fiecare cumparare daca tot vrei sa iei de acolo, nu am mai cumparat de acolo de cand am luat un joc pentru gog in loc sa iau de steam ca nu citise-m laughing.

Ce poti faci, da-i mesaj dar nu cred ca rezolvi.
De azi inainte sa fie invatare de minte, g2a e destul de sh*t, foloseste website-urile de mai sus, daca vrei sa iti mai zis website-uri de genul sa de unde imi cumpar de multe ori jocuri da-mi mesaj privat si discutam.